SERVIS

Priíjem / výdaj servisných zákaziek máme na adrese Hanulova 3, Bratislava (treba si vopred dohodnúť termín cez 0904 367 575 / info@bajkovna.com, v príade požiadavky môžeme naceniť aj odvoz/dovoz v rámci Bratislavy, auto máme na 8 bicyklov)

Okrem bežného servisu (opravy, výmeny, nastavenia, generálky, montáž doplnkov, diagnostika) robíme aj:

- montáž a individuálne vyladenie vysokovýkonných bŕzd MAGURA

- montáž teleskopickej sedlovky (s vedením cez rám alebo s externým vedením)

- montáž náradia OneUp EDC pre skryté nosenie v stĺpiku vidlice

- montáž skrytého GPS monitoring zariadenia do riadidiel (alarmy a trasovanie Vám chodia na smartfón) 

- konverziu kolies na bezdušový systém, inštaláciu protiprierazových vložiek

- vyskladanie inde objednaného bajku z krabice (kompletizácia, rovnanie pätky prehadzovača, podoťahovanie na predpísaný moment, doladenie nastavení, likvidácia krabice). V prípade že si všimneme poškodenie ktoré vzniklo vo výrobe alebo prepravou, zadokumentujeme to a okamžite Vás budeme informovať. Na požiadanie vieme pripraviť posudok pre prepravnú spoločnosť alebo poisťovňu.

- blatníky prispôsobené na mieru (SKS, ZEFAL, TOPEAK, MUDHUGGER, ROCKGUARDZ,...skrátka s čistou tvárou a oblečením je radosť jazdiť za každého počasia)

- skladanie bajkov na mieru, z Vašich vysnívaných komponentov / skladanie ultra ľahkých detských bajkov

- detailing (rôzne nenápadné vŕzgania, pukania majú častokrát príčinu po ktorej treba hlbšie pátrať, venovať tomu čas)

- špeciálky (lepenie vinylovej ochrannej fólie INVISIFRAME, RIDEWRAP na drahšie rámy a vidlice od rôznych výrobcov, chrániče na rám proti odletujúcim kameňom, návrh úprav na vylepšenie akustického prejavu bajku a podobne, ladenie do farby, uspokojenie "gramárov" komponentovými lahôdkami)

- riešenie rôznych "pohavárkových stavov" keď je na prvý pohľad nejasné, čo všetko je na výmenu, prípadne treba aj narovnať rám na stolici

- opravy carbonových rámov a ráfikov (cez špecializovaného dodávateľa)

- vyladenie odpruženia

- optimalizáciu Vášho posedu, zlepšenie ergonómie Vášho stroja pre pohodlie alebo zvýšenie efektivity

- výmenu ložísk v nábojoch, zadných stavbách atď.

- RACE SERVIS - ladenie strojov pre špičkové výkony

- vylepšenie dojazdu ebajku so systémom BOSCH - dodávka 720h baterky namiesto PowerPack 500 alebo montáž prídavnej batérie BOSCH DUAL BATTERY (aj  na rámy ktoré nemajú predprípravu od výrobcu - napríklad máte v ráme 625 Wh PowerTube, pridáme Vám z hora na trubku PowerPack 500 alebo 720 Wh. Systém sa potom správa tak, že rovnomerne vyťažuje aj rovnomerne nabíja obe baterky)

 

PRE eBajky SO STREDOVÝM POHONOM:

Profesionálna diagnostika, softvér update, optimalizácia nastavení, upgrade displeja, zabezpečenie a montáž originálnych náhradných dielov s podporou od výrobcov: 

BOSCH eBike, SHIMANO, YAMAHABAFANG 

pripravujeme aj pre  Panasonic, Brose, Specialized, OLI, TQ / FLYON, Fazua a ďalšie.

REPAS motorov  BOSCH , YAMAHA , SHIMANO (výmena ložísk, čistenie, pretesnenie, vybrané modely)

Dodávku a montáž integrovaného osvetlenia LUPINE (schválené pre použitie na cestných komunikáciách alebo offroad - ultra vysokovýkonné).

Robíme tiež ladenie výkonových priebehov pohonných systémov na mieru, podľa požiadaviek zákazníka (v rámci technických možností značky a modelu).

Blokovanie ebajku mobilom, GSM ebajk monitoring na Váš smartfón a ďalšie pikošky. 

 

ODBLOKOVANIE nad 25 km/h - UPOZORNENIE
Uvoľnenie obmedzovača rýchlosti na verejných miestach, ako sú ulice, námestia, cyklotrasy, nie je súlade s legislatívou platnou v SR. 
Preto je možné uvoľnenie aktivovať iba na obmedzených miestach, ako sú najmä pretekárske okruhy, trate a súkromné pozemky, prípadne v krajinách kde je to v súlade s legislatívou platnou v danej krajine.
bajkovna.com odmieta akúkoľvek zodpovednosť za prípadné škody spôsobené prevádzkou bicyklov s asistenčným pohonom, na ktorých je namontovaný systém vypnutia obmedzovača rýchlosti.
Pri jazde na elektrobicykli je potrebná maximálna opatrnosť, dôrazne doporučujeme používanie prilby pri každej jazde.