Ako nakupovať

Osobný odber v Bratislave / Viac než 8.600 výdajných miest Zásielkovne SK+CZ z ktorých si môžete vybrať priamo v košíku / Expresné doručenie kuriérom 

Tovar ktorý systém ukazuje že je Skladom, tak aj fyzicky je na našom sklade a sme schopní ho po obdržaní objednávky rezervovať na výdajnom mieste Hanulova 3, Bratislava pre osobný odber alebo odoslať. Tovar označený Na druhom sklade do 24h máme fyzicky v druhom sklade v Bratislave, vieme si ho preskladniť a pripraviť na expedíciu v rámci tejto doby. Na objednávku do 24h znamená že tovar je u našich dodávateľov dostupný a vieme ho naskladniť na druhý deň (to Vám telefonicky alebo mailom potvrdíme).

Na objednávku do 5 dní znamená, že tovar je dostupný u našich dodávateľov na Slovensku alebo v zahraničí. Na dotaz znamená že dostupnosť musíme preveriť, Vypredané znamená že tovar nie je dostupný ani u nás ani u našich obvyklých dodávateľov (ak ho nutne potrebujete môžeme na požiadanie preskúmať či by sme ho vedeli pre Vás niekde zohnať).

Ak máte záujem o tovar ktorý neviete nájsť na e-shope, je vhodné nás kontaktovať. Neplánujeme mať zalistované všetko avšak vieme zohnať takmer všetko, ak to niekde vo svete majú.

Oplatí sa náš eshop z času na čas navštíviť a pozrieť čo je nové, kontinuálne dopĺňame nové produkty medzi ktorými sú aj technologické novinky.

V prípade ak máte záujem o tovar ktorý toho času nikde nemajú (čo sa pri súčasnej C19 situácii stáva pomerne bežne), dajte nám vedieť, pracujeme s mnohými dodávateľmi a značkami, je predpoklad že ten tovar Vám budeme vedieť zohnať, prípadne Vám ponúkneme ešte výhodnejšiu alternatívu o ktorej ste nemuseli ani vedieť. Týka sa to aj bajkov a ebajkov.