Vidlica FOX 34 FLOAT Factory Grip2 29'' 140mm Orange 2021

Kód: 910-20-670
3 hodnotenia
€1 299 €1 082,50 bez DPH
Na objednávku, do 24h

Označenie „Factory“ hovorí za všetko. Najlepšie technológie, ktoré vieme ponúknuť sú k dispozícii v našich modeloch Factory Series vrátane našej ultra trvanlivej originálnej povrchovej úpravy Kashima Coat, ktorá zabezpečuje maslový chod vidlice.

Detailné informácie

Podrobný popis

Určenie: Trail
Zdvih: 140mm
Veľkosť kolies: 29” alebo 27,5"x 2,6 a viac
Priemer vnútorných nôh: 34mm
Úprava vnútorných nôh: Kashima
Pruženie: EVOL Air Spring 2021
Tlmenie: GRIP 2
Nastavenie: High Speed Compression s Variable Valve Control (8 klikov); Low Speed Compression (16 klikov); Low Speed Rebound s Variable Valve Control (8 klikov); Low Speed Rebound (16 klikov)
Offset: 44mm
Stĺpik vidlice: tapered 1-1/8" - 1,5"
Oska: QR-Boost 15x110mm
Farba:  lesklá oranžová

FLOAT (FOX Load Optimum Air Technology) – vzduchové pruženie pre všetky vidlice FOX FLOAT od zdvihu 100 do 200mm sú vylepšené špecifickým vzduchovým piestom s lineárnejšou krivkou sily odporu/stlačenia čo najviac podobnou krivke oceľovej pružiny. Od roku 2018 sú vidlice radu 32, 34, 36 a 40 vybavené novým systémem FLOAT s redukciou hmotnosti a zníženou silou potrebnou k odtrhu vidlice z kľudovej polohy. Poskytujú tak excelentnú citlivosť reakcií na malé nerovnosti pre všetkých jazdcov a nastavenia tlaku.
AIR VOLUME SPACERS - Progresivita stlačenia môže byť dodatočne doladená pomocou vymedzovacích vložiek do pozitívnej vzduchovej komory, ktorými si môže každý jazdec doladiť odpruženie podľa vlastných požiadaviek a jazdných preferencií.
EVOL (EXTRA VOLUME) - Zväčšená negatívna vzduchová komora výrazne zlepšuje reakciu vidlice. To zvyšuje pohodlie, pretože odtrhávací moment sa môže znížiť. Lineárnejšia charakteristika pružiny navyše ponúka lepší výkon, najmä v strede zdvihu.
KASHIMA COAT – Revolučná technológia povrchovej úpravy vnútorných nôh pomocou pridávania molybdenového disulfidu do mikropórov elektrickou cestou je použitá exkluzívne na vidliciach a tlmičoch FOX Factory Series. Hnedo-zlatistý povrch nôh znižuje mechanické trenie až o 40% v porovnaní s bežnou tvrdou anodizáciou. Dodáva vidlici maslovo hladký chod a je omnoho odolnejšia voči mechanickému poškodeniu.